• ROCHCELL GÜNEŞ KORUYUCU KREM 50 SPF 100 ML

İçerdiği Oktil Methoxycinnamate, Octocrylene, Benzophenone-3 gibi UV filtreleri cildin güneşin zararlı ve yaşlandırıcı etkilerinden korunmasına yardımcı olur.

KULLANIM BİLGİSİ:

Ürünü güneşe çıkmadan 30 dk önce cildinize (2 mg/cm2) uygulayınız ve güneşte kalış süresine göre 2-3 saatte bir tekrarlayınız. Güneşten korunmanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, suya girip çıktıktan sonra ve havluyla kurulanmanın ardından uygulama işlemini tekrarlayınız.

UYARI VE SAKLAMA KOŞULLARI:Güneşten koruyucu ürün kullanıldığında dahi güneşte çok uzun süre kalmayınız. Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız. Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız. Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora danışınız. Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. Uygulanması gereken miktarı azaltmak koruma düzeyini önemli ölçüde azaltacaktır.  Ürün 20-35 °C aralığında saklanmalıdır. Ürününüzü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Güneş koruyucu ürünlerin etkinliği, kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanımına bağlı olup ürününüzü etikette belirtilen miktarlarda ve şekilde kullanınız.  Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Bebek ve çocukları güneşin yoğun olduğu öğle saatlerinde (11.00-16.00 saatleri arasında) güneşe çıkarmamaya özen gösteriniz. “1 yaşından küçük bebeklerde sadece doktor tavsiyesi ile kullanınız.” “Benzofenon-3 içerir.”

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

ROCHCELL GÜNEŞ KORUYUCU KREM 50 SPF 100 ML

  • Ürün Kodu: 1205202030
  • Stok Durumu: 1
  • 99,00TL

  • Vergiler Hariç: 99,00TL