• MORİ SILVER ŞAMPUAN 500 ML

MORİ Silver Şampuan yada en çok bilinen ismiyle Mor Şampuan özellikle saçlarını sarıya boyatanların gözdesi!

Silver Şampuan kimlere uygun?

MORİ Silver Şampuan daha çok beyaz, gri saçlar için kullanılmasının yanında platin gibi açık sarı tonlardaki saçlarda istenmeyen yansımaların ortadan kaldırılmasında da kullanıyor.

Silver Şampuan

Gri ve beyaz saçların çok daha canlı, parlak görünmesini sağlarken bu saç renklerindeki istenmeyen sarı yansımaları da önlüyor. Tabii bir de küllü bir saç rengi istiyorsanız ve istemediğiniz turuncu yansımalardan kurtulmak istiyorsanız da Silver Şampuandanyararlanabilirsiniz.

Neden Silver Şampuanı kullanmalı?

Bu şampuan sayesinde, saçlarınızı platin sarı gibi bir açık sarı tonuna boyattıysanız ve istemediğiniz çiğ bir ton yada turuncumsu yansımalar ortaya çıktıysa kimyasal kullanmadan da saç rengini düzeltebilirsiniz. Yani sarı saç renginden memnun olmadığında, hatalı saç boyamalarından sonra Mor Şampuan ile tam istediğin gibi bir saç rengi elde edebilirsin.

MORİ Silver Şampuan kullananların saçlarında parlaklık, canlılık ve yumuşaklık oluşur. Normalde diğer Mor Şampuanlar saçları kuruturken MORİ Silver Şampuan saç rengini düzeltmesinin yanında bir de saçlara bakım yapıyor. Ayrıca MORİ Silver Şampuanlar hoş bir kokuya sahip.

Ne sıklıkta ve nasıl kullanmalı? Silver Şampuanıda diğer şampuanlar gibi banyoda saçlarınızı nemlendirdikten sonra uygulayıp, durulayarak ve gerekirse tekrarlayarak uygulayabilirsin. 2 haftada etkisini gösterir düzenli şekilde kullanmak gerekir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

MORİ SILVER ŞAMPUAN 500 ML

  • Ürün Kodu: 1205202001
  • Stok Durumu: 1
  • 115,00TL

  • Vergiler Hariç: 115,00TL